top of page

BRAINERY On-line

Interaktívny formát on-line vzdelávania vašich zamestnancov.

V Brainery sa zameriavame na rozvoj výsostne aktuálnych a vitálnych tzv: "Future skills" kompetencií vašich zamestnancov, ktoré ich naučia rozmýšľať komplexnejšie, uvažovať kritickejšie, porozumieť ľudskému správaniu, zvládať vypäté situácie, vlastný emočný svet i myslieť nad rámec zaužívaných štandardov a adaptívne.

Pútavý obsah reflektujúci na aktuálne potreby, ktorý im sprostredkuje vedecké poznatky multidisciplinárneho charakteru s okamžitou aplikáciou do praxe. Zažite Olíviu v atraktívnom on-line prostredí takmer ako naživo – „Home 2 Home“.

Spoločne absolvujeme 5 vzdelávacích modulov. Informácie, ktoré získate sú založené na najnovších poznatkoch z behaviorálnych, sociálnych vied a neurobiológie. U nás podľa hesla: „Ak pôjdeme proti vlastnej biológii, nemôžme uspieť."

Olivia H
CHIEF THOUGHT PROVOKER
  • White LinkedIn Icon

Olívia je pozitívna skeptička, lektorka a autorka konceptu Future skills. Vyučuje na Slovensku, v zahraničí i na akademickej pôde. Mozgové závity ponamáhala klientom ako IBM, Lenovo, Dell, Swiss Re, Allianz, PWC, Amcham a mnoho ďalším.

Za svoje dlhodobé snaženie v oblasti vzdelávania bola vo februári 2019 ovenčená titulom Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií.

Olívia Hurbanová
Lektorka roka 2018
Olívia vzdeláva:
kisspng-hewlett-packard-logo-lenovo-comp
dell_logo.png
IBM_logo.png
nexteria-new.png
EUBA.png
logo-uniqa.png
SR_Logo_RGB_Lake.png
CSOB_logo_with_claim.png
ZSE.png

On-Line 

Vzdelávanie z pohodlia domova alebo office cez platformu Zoom, Skype alebo Microsoft Teams.

3 hodiny

Interaktívneho, firemného workshopu k jednému modulu.

Vedecké poznatky

Postavené na štúdiách prestížnych univerzít - Stanford, Yale, MIT, Harvard a iných.