top of page

BRAINERY® - Večerná škola Zručností budúCnosti

Pod taktovkou Olívie Hurbanovej.

V Brainery sa zameriavame na rozvoj kľúčových kompetencií budúcnosti - Future Skills, ktoré vás naučia rozmýšľať komplexnejšie, uvažovať kritickejšie, porozumieť ľudskému správaniu a nazerať na svet okolo seba tolerantnejšie.

Informácie, ktoré získate sú založené na najnovších poznatkoch z behaviorálnych a sociálnych vied, neurobiológie a evolučnej biológie.
 
Večerná škola trvá 10 týždňov (v on-line verzii + 2 bonusové stretnutia) a pozostáva z 5 vzdelávacích modulovĽudské rozhodovanie a kritické myslenie, Emocionálna a sociálna inteligencia, Kognitívne skreslenia vo vyjednávaní, Veda o presviedčaní, Kreatívne a adaptívne myslenie, Konverzačná inteligencia, storytelling a vystupovanie na verejnosti. 

Okrem interaktívnych prednášok vás čakajú rôzne cvičenia, testy, certifikované hry a diskusie. Po ukončení získate certifikát o absolvovaní.

Olívia Hurbanová HighBrõws.png
CHIEF THOUGHT PROVOKER
  • White LinkedIn Icon

Olívia je pozitívna skeptička, lektorka a autorka konceptu Future Skills. Vyučuje na Slovensku, v zahraničí i na akademickej pôde. Mozgové závity ponamáhala klientom ako IBM, Lenovo, Dell, Swiss Re, Allianz, PWC, Henkel, Amcham a mnoho ďalším.

Za svoje dlhodobé snaženie v oblasti vzdelávania bola vo februári 2019 ovenčená titulom Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií.

Olívia Hurbanová
Lektorka roka 2018
Rozhovor:
z%C3%8C%C2%8Ceny_v_biznise_edited.png
Olívia vzdeláva:
kisspng-hewlett-packard-logo-lenovo-comp
dell_logo.png
IBM_logo.png
nexteria-new.png
EUBA.png
logo-uniqa.png
SR_Logo_RGB_Lake.png
CSOB_logo_with_claim.png
ZSE.png

ZRUČNOSTI PRE 21. STOROČIE

Nielen podľa nás, ale aj podľa renomovaných svetových inštitúcií ako Fortune 500 a Institute for the Future, je rozvoj nami zadefinovaných kompetencií kľúčový. V globalizovanom svete plnom informácií nie je najľahšie vedieť si vybrať z množstva informácií tie užitočné a relevantné a navyše ich následne použiť inovatívnym spôsobom. Toto všetko kladie nárok na kritické i adaptívne myslenie a schopnosť správne sa rozhodnúť. V dobe informačnej explózie je potrebné naučiť sa pracovať s kognitívnym zahltením, pozornosťou, pamäťou i stresom. Vyššia úroveň robotizácie, ktorá začína ohrozovať už aj strednú triedu, vytvára tlak na schopnosť absolútne kľúčovú a tou je rozvoj kreatívneho myslenia a inovácií. Vedieť rozmýšľať týmto spôsobom vám samo o sebe úspech nezaručí, musíte sa vedieť aj predať. Tu pomôže schopnosť argumentácie, poznatky z behaviorálnych vied, vaša emocionálna a sociálna inteligencia, ktorú narozdiel od klasickej inteligencie môžete ľahšie rozvíjať. 

Olivia Hurbanova HighBrows
Brainery® - The Future Skills Concept (Introduction)
HighBrõws

Brainery® - The Future Skills Concept (Introduction)

UPLATNENIE VEDOMOSTÍ

Nadobudnuté poznatky a skúsenosti vám pomôžu urobiť krok vpred v týchto oblastiach:

HighBrows Humanizmus.png

Medziľudské vzťahy

HighBrows Opica

 Kariéra a profesný rast

HR, Marketing a komunikácia

Matej Kucek HighBrows
VZDELÁVACIE MODULY

 Každá z rozvíjaných zručností má svoju váhu, ale len vzájomné funkčné synergie a prepájanie týchto zručností vám umožnia vidieť a chápať svet v jeho komplexnosti a vytvoriť tak skutočnú pridanú hodnotu pre vás i pre vašu spoločnosť.

Brainery brain.png

KREATÍVNY MONZÚN

ILÚZIA RACIONALITY

Ľudské rozhodovanie, kritické myslenie a veda o presviedčaní.

ROZUM A CIT

Emočná agilita a sociálna inteligencia

v každodennom živote z pohľadu neurovedy.

ZEN

Princípy ZENu pretavené do rečníckeho prejavu. Konverzačná inteligencia a storytelling.

STRATEGICKÉ VYJEDNÁVANIE

Mýty a kognitívne skreslenia v negociácii.

​Čo nás neuroveda učí o kreatívnom myslení a zmene.

Brainery referencie_edited.png

Jana Fecsu
Koordinátorka v národenj agentúre Erasmus+

BRAINERY OČAMI ŠTUDENTOV

Jana Blstakova.png

"... máloktoré vzdelávacie kurzy sú podložené výsledkami skutočného vedeckého bádania z kvalitných zdrojov a vedeckej literatúry..."

Jana Blštáková, PhD - prodekanka Ekonomickej univerzity v Bratislave

"...páčilo sa mi, že sme sa nedržali "zaužívaných" teóriií, práve naopak, nazerali sme na ne kritickým okom a z nových uhlov pohľadu."

Kristína M. Mendonca - FinOps manager, Amazon

Kristina Mendonca
Radovan Debnar.png

"... Ak sa chcete o sebe a svojich blízkych dozvedieť viac a pozorumieť ich niekedy nepochopiteľnému správaniu, tak Brainery je jasná voľba ;)"

Radovan Debnár - CEO, Learn2Code

"Brainery mi ukázalo, čo všetko máme my-ľudia, spoločné, aké dôležité úlohy má náš mozog a ako pracovať s tým, čo nás rozdeľuje."

Nataša Rokoszová - Marketing Manager, Sportservis

Natasa Rokoszova.png
Andrea Droscinova

"...Olívia je stále najinšpiratívnejšou ženou, akú poznám. :)"

Andrea Droščínová - Business Development Manager, Strossle