top of page

BRAINERY - Zručnosti BudúCNOSTI

Zažite unikátnu víkendovú školu pod taktovkou Lektorky roka - Olívie Hurbanovej.

Brainery sa zameriavame na rozvoj kľúčových kompetencií budúcnosti tzv. "Future skills", ktoré vás naučia rozmýšľať komplexnejšie, uvažovať kritickejšie, porozumieť ľudskému správaniu a nazerať na svet okolo seba tolerantnejšie.

Víkendová škola Brainery pozostáva z 2 vzdelávacích modulov.

V sobotu sa budeme snažiť pochopiť vlastný emočný svet,

destigmatizujeme negatívne emócie a budeme kultivovať

schopnosť sociálnej inteligencie cez hlbšie pochopenie nášho biologického temperamentu a zložitej rovnice ľudského správania. V nedeľu necháme vyniknúť nášho kreatívneho génia a na vlastnej koži zažijeme limity vlastnej mysle.

Informácie, ktoré získate sú založené na najnovších poznatkoch z behaviorálnych, sociálnych vied a neurobiológie.

Okrem interaktívnych prednášok v príjemných priestoroch HalmiCaffe, vás čakajú rôzne cvičenia, testy, certifikované hry a diskusie. Po ukončení získate certifikát o absolvovaní.

Olivia Hurbanova
CHIEF THOUGHT PROVOKER
  • White LinkedIn Icon

Olívia je pozitívna skeptička, lektorka a autorka konceptu Future skills. Vyučuje na Slovensku, v zahraničí i na akademickej pôde. Mozgové závity ponamáhala klientom ako IBM, Lenovo, Dell, IBM, Swiss Re, Allianz, PWC, Amcham a mnoho ďalším.

Za svoje dlhodobé snaženie v oblasti vzdelávania bola vo februári 2019 ovenčená titulom Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií.

Olívia Hurbanová
Lektorka roka 2018
Podcast:
z%C3%8C%C2%8Ceny_v_biznise_edited.png
Olívia vzdeláva:
kisspng-hewlett-packard-logo-lenovo-comp
dell_logo.png
IBM_logo.png
nexteria-new.png
EUBA.png
logo-uniqa.png
allianz_logo.gif
CSOB_logo_with_claim.png
ZSE.png
Brainery

ZRUČNOSTI PRE 21. STOROČIE

Nielen podľa nás, ale aj podľa renomovaných svetových inštitúcií ako Fortune 500 a Institute for the Future, je rozvoj nami zadefinovaných kompetencií kľúčový. V globalizovanom svete plnom informácií nie je najľahšie vedieť si vybrať z množstva informácií tie užitočné a relevantné a navyše ich následne použiť inovatívnym spôsobom. Toto všetko kladie nárok na kritické i adaptívne myslenie a schopnosť správne sa rozhodnúť. V dobe informačnej explózie je potrebné naučiť sa pracovať s kognitívnym zahltením, pozornosťou, pamäťou i stresom. Vyššia úroveň robotizácie, ktorá začína ohrozovať už aj strednú triedu, vytvára tlak na schopnosť absolútne kľúčovú a tou je rozvoj kreatívneho myslenia a inovácií. Vedieť rozmýšľať týmto spôsobom vám samo o sebe úspech nezaručí, musíte sa vedieť aj predať. Tu pomôže schopnosť argumentácie, poznatky z behaviorálnych vied, vaša emocionálna a sociálna inteligencia, ktorú narozdiel od klasickej inteligencie môžete ľahšie rozvíjať. 

Olivia Hurbanova HighBrows